Feniks Metal Sanayi olarak müşterilerimize yapmış oldukları üretim ve imalatları dahilinde teknik destek vermekteyiz.

Projelendirme aşamasında 3D ve 2D boyutlu teknik resimler, dinamik ve statik hesaplamalar yaparak montaj aşamasında oluşabilecek hataları en aza indirmeyi hedeflemekteyiz.

Mimari, İç mimari, Dekoratif, Mekanik, Yapı inşaat alanlarında tecrübeli teknik ressamlarımız ile beraber çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Projelendirme aşamalarımız

  • Analiz : Müşterinin üretmek istediği parçaların teknik analizlerini, müşterinin beklentilerini, emsal ürünleri araştırarak proje kapsamında detaylandırma yapılır.
  • Tasarım : Analiz aşamasını tamamladıktan sonra ürünün modellemesi teknik bilgisayar programları ile gerek 2D gerekse 3D olarak müşteriye sunulur.
  • Geliştirme : Sunulan model üzerinde müşterinin istemiş olduğu ürün yine müşteri isteği ile farklı teknik alanlarda geliştirme yapılabilmekle beraber numune üretim ile test imkanımızda oluşmaktadır.
  • Üretim : Bütün tetkikler ve bilgi analizleri sonucunda müşterinin istemiş olduğu ürün üretime alınır. En hızlı zamanda kaliteli ürün üretme prensibimiz ile bu aşama da neticelenmiş olur.