Feniks Lazer olarak İstanbul Ümraniye Des Sanayi Sitesinde 2 yıldır hizmet vermekteyiz. ” Feniks ” lazer kesim olarak 2 yıl hizmet vermenin yanı sıra 12 yıllık lazer kesim, cnc büküm ve kaynaklı imalat tecrübesine sahiptir. Feniks Lazer Kesim des  sanayi  sitesinde 200 metrekare kapalı 100 metrekare açık alanda lazer kesim faaliyetini sürdürürken 200 metre kare kapalı alanda da kaynaklı  imalat faaliyetini sürdürmektedir.

Feniks Lazer olarak bünyemizde Dkp, Hrp, Siyah Sac, Galvanizli Sac,Paslanmaz, Alüminyum, Bakır ve Prinç Sac kesmekteyiz.

Ayrıca 10 mm 3 metre büküm yapabilmekteyiz. Özel imalatlara destek, argon kaynak, gaz altı kaynak da hizmetlerimiz arasındadır.

Feniks Lazer Kesim müşterilerine kaliteli imalat, düzenli ve eksiksiz sevkiyat, uygun fiyatlara kesim, büküm ve imalatı ilke edinmiştir. Tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti en ön plandadır. Amacımız piyasada hakettiğimiz yere gelip siz değerli müşterilerimize en üst seviyede hizmet vermek partner firma olarak uzun yıllar hizmetlerimizi sürdürmeyi hedeflemektir.

Teşekkür Ederiz.